Dijital Reklamcılık.


Google Ads

Google Ads, dünyada en sık kullanılan arama motoru olan Google’ın, müşteri bulmak ve markalaşmak amaçlı geliştirdiği etkileyici bir reklam platformudur. Şahsınıza veya firmanıza ait web sitesinizin Google üzerinde uygun metin ve görseller ile reklam olarak müşterilerinize sunulmasına olanak sağlar.G-Mail, Youtube, Instagram Ads

 • Google Adwords reklamlarınızı istediğiniz anahtar kelimeler ile yayınlayabiliriz.
 • Google Adsense anlaşmalı markalaşmış sitelerde görüntülü reklam ağı modeli sayesinde şirketinize ait ürünlerin özel bannerlarını gösterebiliriz.
 • İşletmeniz için hazırladığımız tanıtım videolarınızı Youtube Trueview ve Bumper reklam modeli sayesinde ilgili kullanıcıların izlemesini sağlayabiliriz.
 • G-Mail reklamları sayesinde müşterilerinizi ilgi alanlarına, cinsiyet, dil, yaş, konum bilgilerine, Domain Targeting ile belirlenen sitelerden mail alan kullanıcılara ulaşıp keskin bir hamle ile potansiyel müşterilerinize sizi direkt ulaştırabiliriz.
 • Instagram reklamları ile yüksek aktivitesi olan kullanıcıları demogrofik analizlerle sınıflandırarak akılda kalıcılığı yüksek görseller ve animasyonlar kullanarak marka gücünüzü en üst noktaya taşıyabiliriz.
 • Remarketing (Yeniden Pazarlama)

  Günümüzde sıkça tercih edilen dijital pazarlama modellerinden birisidir. Daha önce reklamlarınızı ziyaret etmiş kullanıcıları hedef alan reklamların genel ismi denilebilir. Müşterilerinize özelleştirilmiş reklamlar sunmanıza yardımcı olur. Sitenizde daha önce ziyaret edilen noktalar baz alınarak daha spesifik bir reklam hazırlamanızı sağlar. Müşteri ilişkileri yönetimi ve hedef kitle analizinde temel alınan istatistiksel teknikler ile müşterilerinizin alışkanlıklarını tespit edip onlara daha uygun içerikler sunmanız için remarketing çalışmalarımızdan faydalanmalısınız.

  Memnun şekilde ayrılan müşterileriniz sizinle yeniden çalışmak isteyecektir. Nektar Yazılım ve Tasarım olarak biz de bu vizyon ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Kendi işimizde izlediğimiz yolları, kullandığımız teknikleri sizin işiniz, sizin müşterileriniz için de kullanabiliriz.

   

  Bütçenize Uygun Reklam Modeli ile Çalışmak, Hızlı Sonuç ve Etkili Dönüşler Sağlamak için Çözüm Ortağı Olalım


  Dijital mecralarda yerinizi alın ve markanızı ön plana çıkarın. Doğru müşteriye ulaşabilmek doğru satışı gerçekleştirmek anlamına gelecektir. İnternet reklamlarınızı en uygun bütçe ile başlatmak için bize ulaşın.