Mobil Uygulamalar.


iOS & Android Projeleri

Mobil uygulama sektörü çok geniş bir endüstriye ulaşmaktadır. Ufak bir fikir tohumundan yola çıkarak hayatı kolaylaştıracak her türlü projenin mobil cihazlar üzerinde canlanması için çok çalışmaktayız. Akıllı telefon ve tabletler üzerinde bağımsız olarak çalışan uygulama fikirlerinizi birlikte hayata geçirebiliriz. Kullanıcı deneyimi, arayüz tasarımı, akıcı fonksiyonların bu uygulamaları kullananların en çok önem verdiği konular olduğunu belirtmek isteriz.UI / UX Tasarımı

User Experience (UX) yani kullanıcı deneyimi, en kısa yoldan en kısa zamanda kullanıcının istediğinin yapabilmesiyle oluşan memnuniyet ile alakalıdır. Bunun yanında iyi bir arayüz yani User Interface (UI), estetik anlamda da göze hitap etmelidir, sadelik ile görsel şölenin harmanlanmasıyla oluşmalıdır. Tecrübelerimizle size bu hizmeti sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

Mobil Yazılım Altyapısı

Mobil yazılım uzmanlarımız ve sunucu, veritabanı, siber güvenlik alanında çalışan mühendis kadromuz ile birlikte uygulamalarınızın tam anlamıyla güvenli ve kontrollü bir şekilde sunulması bizim tek amacımızdır. Apple AppStore ve Android GooglePlay marketleri içerisinde yerinizi alın, start-up fikrinizi hayata geçirin veya mevcut şirketinizde çalışanlarınız için gerekli uygulamaları kullanmaya hemen başlayın.

 

Android, iOS Native (Kotlin, JAVA, Swift) veya Cross-Platform (C#, .NET Framework)


Size özel çözümlerimizi sunabilmemiz için projenizi bizimle paylaşın. Proje yönetimi ekibimizle ve sizlerle birlikte çizdiğimiz yol haritamızda birlikte ilerleyelim.
Tekliflerimizi almak için lütfen bize ulaşın.