Prodüksiyon Hizmetleri.


Kurumsal Video Projeleri

Kurumsal tanıtımın daha da ötesine geçerek hizmetlerinizin daha anlaşılır olması için hazırladığımız video montaj ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Ürün ve proje bazlı tanıtımlar veya şirketiniz için bir tanıtım filmi ile detaylı bir şekilde izleyicilere ulaşma şansı elde etmiş olursunuz. Youtube Reklamları ve Instagram Story bölümlerinde dijital reklam olarak kullanabileceğiniz gibi, sosyal medya hesaplarınızda veya televizyon reklamı olarak da video prodüksiyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Drone ile Havadan Görüntüleme

Son zamanlarda video hizmetlerine yeni ve profesyonel bir soluk getiren drone çekimleri, etkili videolar hazırlanmasında büyük bir paya sahiptir. Amacınıza uygun çekimleri özel kurgular ile tamamlayıp, görüntülerin düzenlemesini yapıp 4K veya Full HD kalitesinde sizlere teslim ediyoruz. TV Programı, konser, sunum veya toplantı çekimlerinizi kurgulayıp kurumsal kimliğinize uygun formatta sizlere teslim edeceğimizin sözünü vermekteyiz.

Müzik ve Seslendirme

Video çalışmaları görsel olduğu gibi işitsel olarak da insanı etkilemelidir. Yaptığımız prodüksiyon çalışmalarının tamamında profesyonel seslendirme ve müzikal alt yapı hizmetlerimizle size eksiksiz ürünler sunmaktayız. Ses prodüksiyon hizmetlerimizin tamamında profesyonel ekipmanlar ile kayıtlar alınmaktadır. Alanında tecrübeli müzisyen iş ortaklarımız ve seslendirme sanatçılarımız ile markanızı büyük kitlelere ulaştırabileceğiniz ürünler sunmayı hedefliyoruz.

 

Instagram, Facebook, Linkedin, Google Kurumsal Hesaplarınızı Dünya Standartlarına Taşımak İstiyoruz


Takipçilerinizi arttırmak, var olanları değerlendirmek, marka kimliğinizi güçlendirmek için buradayız.
Tekliflerimizi almak için lütfen bize ulaşın.