SEO Hizmetleri.


Search Engine Optimization (SEO)

Türkçede Arama Motoru Optimizasyonu olarak anlam bulan SEO kavramı, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmak için bu sitelerin kriterlerine uygun hale gelmek için yapılan çalışmalardır. Sitenizde yer alan içeriğin düzeni, sosyal medya bağlantılarınız, site içi organizasyonunuz, web sitenizin teknolojik standartlara uygunluğu SEO çalışmalarının içerisinde yer almaktadır. Çok sayıda kriterin bir araya gelmesiyle edinilen bir puan ile birlikte Google arama sonuçlarında yer edinirsiniz. Alanınızda en üst sıraya çıkmak istiyorsanız, bu çalışmaları sizin için yapabiliriz.Kurumsal SEO ve SERP

Google üzerinde reklam vermeden de üst sıralarda çıkmak mümkündür. Ücretli gösterimlerden sonra Google, SEO çalışmaları en iyi olan, aranan kelimelere uygun sonuçları getirmektedir. İşletmenizde sunduğunuz ürün veya hizmetlerin sunumlarında site içi ve site dışı SEO çalışmaları ne kadar iyi yapılırsa, o kadar bulunur hale gelirsiniz.

SERP (Search Engine Results Page) çalışmaları da arama sonuçlarında çıkan bilgilerinizin kalitesini ortaya koyar ve aynı şekilde daha iyi SERP optimizasyonu daha üst sıraya yerleşmek anlamına gelir. Düşük maliyet ile uzun süreli sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çalışmaları başlatmalısınız. Kısa vadede en üst sıralarda bulunmak için dijital reklamlar ile bu çalışmaları güçlendirmelisiniz.

Google Analytics ve SEO

Sitenizin arama motorlarında verdiği sonuçların yanında, müşterilerinizin sitenizde nelerle ilgilendikleri, neleri aradıkları ve hangi bölümlere ulaşmaya çalıştıkları da onları anlamanız için önemlidir. Google Analytics araçları ile sitenize gelen ziyaretçilerin tercihleri ve yönelimleri detaylı analiz edilmektedir.

Rakip Firma ve Hedef Kitle Analizi için de bu araçlardan fazlasıyla yararlanılır. Analizler sonucu backlink çalışmaları ile internet üzerinden sizin sitenizin bulunur hale gelmesi için bir çok dış bağlantıdan sizin sitenize trafik oluşturulmaktadır.

 

Google’da Üst Sıralarda Olun, Rakiplerinizin Önüne Geçin


Websiteniz için SEO çalışmalarınızı yapmak, sitenizin trafiğini arttırmak için çalışıyoruz. Dijital dünyada aniden var olmak mümkün değildir, zaman gerekir. Gelin geç kalmadan bu süreci birlikte başlatalım.