Sosyal Medya Yönetimi.


Kurumsal Sosyal Ağ

Günümüzdeki teknoloji trendleriyle ve insanların değişen algı yapısı ile doğrudan ilgili olarak şirketlerin sosyal medya hesapları büyük önem kazanmıştır. Dijital reklam ve pazarlama alanı öncelikle sosyal medya profilleri ile başlar fakat sosyal medya hesabına sahip olmak iyi bir sosyal medya yöneticisi olduğu anlamına gelmez. Bu noktada sizlere profesyonel destek sağlarken, uzmanlarımızın sizin kurumsal sosyal medya (Digital Network) hesaplarınızı tam kapsamlı ve senkronize şekilde ele aldığı hizmetlerimizi sunuyoruz.Marka Kimliği ve Prestij Yönetimi

Marka kimliği, sosyal medyada prestij ve kalitenin ifade edildiği, müşterileriniz ile direkt iletişimde olduğunuz ciddi bir yayın organıdır. Ulaşmak istediğiniz kitlenin gözündeki itibarınız, bilgilendirmeleriniz, hizmetlerinizi sunuş tarzınızın tamamı sizin marka kimliğinizin temelini oluşturmaktadır. Prestij ve kalite algısının oluşturulması sabır gerektiren bir konudur. Müşteri ilişkileri yönetimi, olası problemler konusundaki diyagloglar, hizmetlerinizin görselleri, ürünlerinize uygun renk ve temalar ile doğru kişilerin dikkatini çekmek, promosyonlarınızın eş zamanlı duyuruları gibi daha bir çok örnekle çoğaltılacak sosyal medya dinamikleri doğru şekilde kurulduğunda gelmek istediğiniz noktaya ulaşacaksınız.

Sosyal Medya Analizi ve Mühendislik

Markanıza ve hedef kitlenize en uygun içeriği oluşturmak doğru yapılan bir sosyal medya yönetiminin ilk basamağıdır. Özgün içerikler, kaliteli görsel ve işitsel kurgular dijital dünyada rakiplerinizden bir adım daha önde olmanızı sağlayacaktır. Uzman metin yazarlarımız, ses ve video prodüksiyon ve grafik tasarım ekibimiz ile hedef kitlenizi etkilerken, tecrübeli endüstri mühendislerimiz ile veri madenciliği, rakip firma analizi, müşteri talep raporları konularında kapsamlı çalışmalar yapmaktayız. Yazılım ekibimizin de katkılarıyla sizlere sosyal medyanın derinlerindeki satış gücünü göstermekte kararlıyız.

 

Instagram, Facebook, Linkedin, Google Kurumsal Hesaplarınızı Dünya Standartlarına Taşımak İstiyoruz


Takipçilerinizi arttırmak, var olanları değerlendirmek, marka kimliğinizi güçlendirmek için buradayız.
Tekliflerimizi almak için lütfen bize ulaşın.