Web Tasarım Hizmetleri.


Kurumsal Web Sitesi

Firmanızın dijital dünyadaki arayüzü ve kimliğidir. Web tasarım çalışmaları, sade ve kolay erişilebilir kullanım, düzenli içerik ve işlevselliğe sahip olmalıdır. Nektar Yazılım ve Tasarım olarak sizlere özgün, kaliteli, güncel teknoloji trendlerine uygun ürünler sunmaktayız. Kurumsal kimliğinizi özenle hazırlanan metinlerle hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırmaktayız.Web Tasarım Trendleri

Üretilen web sayfalarının tamamının mobil uyumlu (responsive), dinamik olması günümüz kullanıcı alışkanlıkları açısından büyük önem taşımaktadır. Bir web sitesine ulaşım öncelikle akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan yapılmakta ve dolayısıyla tüm içeriğin ve tasarımın bu cihazlara adapte edilmiş olması gerekmektedir. Front-End, Back-End yazılım uzmanlarımız, grafik tasarım ekibimiz ile rekabet ettiğiniz web sitelerin önünde yer alıp trafik akışınızı en üst noktaya taşıyarak müşterilerinize kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktayız.

Web Yazılım Projeleri

Bir web sayfasının arama motorlarında bulunabilmesi, üst sıralara yerleşebilmesi için SEO çalışmaları büyük önem taşır. Bunun yanında web sitesi HTML5 vs CSS3 standartlarıyla inşa edilebilir, Wordpress temaları ile WooCommerce alt yapısı birleştirilerek görsel şölenler yaratılabilir. Opencart, Prestashop, Magento, Shopify, Ticimax gibi E-Ticaret Sistemleri kolay kullanım açısından idealdir. Bunların yanında şirketinize özel paneller tasarlayabilir ve kurumsal yazılımlar ile entegrasyonları yapabiliriz.

 

Web Siteniz Güncel Teknoloji Standartları ile Yayına Geçsin


Size özel çözümlerimizi sunabilmemiz için projenizi bizimle paylaşın. Proje yönetimi ekibimizle ve sizlerle birlikte çizdiğimiz yol haritamızda birlikte ilerleyelim.
Tekliflerimizi almak için lütfen bize ulaşın.